Ryanair předpovídá v květnu více než 15 milionů pasažérů

Date:

Irská letecká společnost Ryanair odhaduje, že v květnu přepraví více než 15 milionů pasažérů a eviduje také nárůst obsazenosti letadel. TASR o tom informuje na základě zprávy Reuters.

Generální ředitel Ryanair Michael O’Leary očekává, že faktor obsazenosti v květnu vzroste na 92 ​​% z 91 % v dubnu a během klíčové letní sezóny v červnu až srpnu stoupne na 94 – 95 %. Tím prakticky dosáhne úrovně před pandemií nového koronaviru. Naznačují to rezervace, které vypadají velmi silné.

O’Leary pro Reuters řekl, že největší evropská nízkonákladová letecká společnost tento měsíc pravděpodobně přepraví více než 15 milionů cestujících, což bude představovat nárůst ze 14,24 milionu v dubnu a jen 1,04 milionu cestujících před rokem.

Rome Ciampino, Italy – January 12, 2019: People waiting for boarding to Ryanair plane on Ciampino Airport near Rome. Ryanair is the biggest low-cost airline company in Europe

„Rezervace se v uplynulých týdnech dále posilovaly – čísla se posilují a průměrné ceny za letenky během léta rostou,“ řekl a vysvětlil, že společnost eviduje velmi silné rezervace do zemí známých svými plážemi, jako jsou Portugalsko, Španělsko a jeho Baleárské a Kanárské ostrovy, a také Itálie a Řecko.

„Pokud z Ukrajiny nepřijdou žádné nepříznivé zprávy, vrcholné letní měsíce letošního roku budou velmi, velmi rušné,“ dodal.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Chcete podnikat, avšak o pronájem vlastní kanceláře nestojíte? Virtuální kancelář takové řešení nabízí.

Jakmile se blíže začnete zajímat o povinnosti, které souvisí...

Víte, proč a jak využívat reklamní předměty?

Reklamní předměty patří dnes mezi nepostradatelnou součást marketingových strategií...

Tři důvody, proč byste měli vstát od počítače a vypravit se do hor

Sedavé zaměstnání má mnoho z nás, pro pohybový aparát, respektive...