Pastelové barvy v šatníku 7krát jinak! Svetřík, kabát či mikina, oblečte se s námi

Date:

I vy už netrpělivě čekáte na příchod jara? A co takhle přivolat si ji. Například i pomocí pastelových odstínů ve vaší garderobě…

Kde jinde mohou dominovat pastelové tóny, ne-li na úpletech. Tóny modré barvy patří mezi ty nejoblíbenější, celkový dojem ještě znežní a vylepší materiál jako například mohér, který pastelům dodá přímo „obláčkový“ výraz. Svetr z dílny značky Lindex se prodává za 59,99 eura.
…že se vám zdá všechno, co vidíte na ulicích, ve vlastní skříni nebo v obchodech příliš ponuré, tmavé, nudné a neživé? Ale právě proto byste to mohli zkusit právě s pastelovými odstíny. Jejich přítomnost v módě určené i na chladnější dny roku je nepostradatelná a ve finálním výsledku také vizuálně osvěžující a omlazující.

Světlé barvy a jemné pastelové odstíny fungují velmi dobře s pokožkou, která v zimě vybledla. Ať už je to růžová, bílá nebo světle žlutá se zelenou – při zimě „zesvětlené“ pleti působí osvěžující, ale zároveň příliš nekřičí. A ubrat pár let se jim povede také.

Pokud se ptáte, co si tedy vybrat – odpověď je jednoduchá, můžete téměř všechno. Zmíněné odstíny barev a mnohé další kromě nich (například i populární Very Peri a její pastelový tón) lze nalézt od kalhot, přes svetry, roláky, kardigany a mikiny až po svrchní košile, parky a kabáty či v doplňcích.

Portrait of confident, young, modern teenage girl with pink, blue hair in nature forest, Germany

Zkuste volit nadčasové kousky, které můžete nosit řadu let a také několik sezón. Platí to například u mikin (nebojte se investovat do kvality) i pleteninách. Co se týče kabátů nebo parků, tam se může jeden konkrétní (trendový) odstín časem zunovat. Nezapomínejte však na to, že některé kousky můžete nosit i během jara a následně je znovu zařadit do šatníku na podzim – vyplatí se tedy podobným způsobem.

Krajka, vášnivé barvy, průhledná provokace: Máme 20 tipů (nejen) pro valentýnské svádění
V případě zmíněných doplňků je to s pastely naprosto ideální. Šála, kašmírová čepice, rukavice nebo rukávník budou fungovat io deset let. Podívejte se na naše tipy v galerii výše.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Chcete podnikat, avšak o pronájem vlastní kanceláře nestojíte? Virtuální kancelář takové řešení nabízí.

Jakmile se blíže začnete zajímat o povinnosti, které souvisí...

Víte, proč a jak využívat reklamní předměty?

Reklamní předměty patří dnes mezi nepostradatelnou součást marketingových strategií...

Tři důvody, proč byste měli vstát od počítače a vypravit se do hor

Sedavé zaměstnání má mnoho z nás, pro pohybový aparát, respektive...